دانلود فیلم Intersect 2020

گروهی از دانشمندان دانشگاه Miskatonic یک ماشین زمان اختراع کردند تا بفهمند که توسط نیروهای نامریی اسرارآمیز از یک بعد دیگر اداره می‌شوند.

اعضای اصلی فیلم


James Morrison

Bill Marshall بازیگر

Richard Dawkins

Q42 بازیگر

Jason Spisak

Ryan Winrich بازیگر

Abe Ruthless

Nate Beaumont بازیگر

Leeann Dearing

Caitlin Webb بازیگر

Jose Rosete

Abner Rosen بازیگر

Dartagnan Driscoll

Young Ryan بازیگر

Kelcey Bligh

Young Caitlin بازیگر

Ryan Adelson

Young Nate بازیگر

Jacob Lacy

Young Abner بازیگر

Michaela Dean

Emma بازیگر

Frank Aaron

Detective بازیگر

J. Benton

Onlooker بازیگر

Garrett Boyd

Geoffrey بازیگر

Joe DiGiovanni

Bully بازیگر

Slade Hall

Larry Fincher بازیگر

Lawrence Krauss

Professor بازیگر

Kate Kugler

Claudia بازیگر

Gus Holwerda

نویسنده

Gus Holwerda

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیرنویس فیلم intersect 2020

کسل‌کننده و بد بازی کردن این فیلم اتلاف کلی زمان است که زمان را صرف نگاه کردن به رنگ خشک می‌کند. این فیلم می‌تواند یک بیگانه شگفت‌انگیز با نوع hellraiser از همه چیز باشد و متاسفانه هیچ یک از افراد درگیر در ساخت این فیلم در ۳۰ دقیقه اول کار پیدا نخواهند کرد و بقیه عمرش را در رنج و عذاب صرف می‌کند. این توده آشغال را نگاه نکن من احساس بدی دارم که هر کسی وقت آن‌ها را هدر می‌دهد تا این فیلم را تماشا کنند. در مورد این فیلم خیلی کمی درباره این فیلم وجود دارد که من در حدود یک ساعت بعد از آن به co برگشتم و احساسات خود را بیان کردم که این فیلم برای چه کسی است؟ ؟؟ ؟؟ ؟ چون اون مثل یه تلاش برای باز کردن کانال با وحشت باشه این یه فیلم ترسناکه؟ فیلم عاشقانه آیه؟ این یه فیلم مربوط به سن و سال پیشه؟ من آن را تا آخر تماشا کردم و هنوز هیچ ایده‌ای ندارم! به غیر از آن رفتار وحشتناک که قبلا در روزنامه‌ها پوشیده شده بود و در مدتی که من در ذهن خود غوطه‌ور بودم هیچ چیز منطقی به نظر نمی‌امد و نه به خاطر این که خودم را از ذهن خودم بیرون بکشم، اما به خاطر یک پنکه سقفی متوسط، شاید بهتر می‌بود، نه اینکه از آن دوری کنم.

بازیگران با استفاده از آهنگ جنگل جنگلداری، که توسط آهنگ Primark ۲ ستاره برای تلاش تامین می‌شد، عرضه شدند. بسیار خوب بود که در این دنیای پر زرق و برق که ما در خلا ایجاد شده توسط کاره‌ای متوسط به تاخیر افتاده بودیم که احتمالا تحت اجرا در یک فیلم شلوغ تابستانی توسط بیل & تد ۳ Greyhound و یا فستیوال بودجه arthousesmalltiny که این فیلم یک فیلم کاملا معقول ۸۰ دقیقه‌ای است. به جز اینکه آن‌ها ۴۰ دقیقه بیشتر از زمان نیاز به ۲ ساعت وقت داشتند؟ ؟! اگر شما به دنبال چیزی هستید و genre آن را ۵۱۰ دلار در نظر بگیرید این بدترین فیلم است که من تا به حال دیده‌ام که دیوانه‌وار کسل‌کننده و قابل‌پیش‌بینی است - هر سطر صوتی یک فیلم واقعی است و نه یک شوخی، اگر بخواهید ببینید که این فیلم واقعا فیلم واقعی است و چه خنده‌دار است اگر بخواهید شن‌های زمان را به آهستگی تماشا کنید، به آرامی به همه جا بروید و در ساعت روح خود نگاه کنید. هر زمان که نویسنده سعی می‌کند با زمان به سفر خود در یک وضعیت دشوار دست و پنجه نرم کند و این فیلم به قدری بد است که کل بقیه داستان و اعدام چقدر بد هستند.

فیلم وحشتناک است داستان کسل‌کننده است و از تمام جاهایی که من در نیمه راه از آن رها شدم، چون قرار نبود ۵۷ دقیقه دیگر از زندگی را هدر دهم تا چیزی برای توسعه پیدا کنم. و پسر من از اینکه فیلم برداری خوب بازی می‌کند خسته شده‌بودم، اما من هیچ وقت چنین dramatization را از سریال صابون Bollywood ندیده‌ام اما کارگردان می‌خواست فیلم و هنر را در همان زمان بسازد و البته مانند بسیاری دیگر نتوانست یک فیلم خوب و چندین تن تجربه بسازد که بتواند هنری بسازد که در هر دو فیلم شکست خورد. من برگشتم تا خودمو از این صبر نجات بدم؟ یا اینکه ما هستیم؟ این فیلم ما را از نگاه کردن به این فیلم بسیار بد شکل می‌دهد و تنها امید برای برگشتن ما به جدول زمانی صحیح این است که ما از تماشای این فیلم استفاده کنیم. صبر کنید اگر شما تا به حال یک ون سبز را در یک شب جمعه با دوستان خود ببینید. تنها چیزی که از آن می‌گیرید یک مورد وحشتناک از the است که تبدیل به بی‌نهایت جالب‌تر از این فیلم می‌شود.

دانلود زیرنویس فیلم intersect 2020

دانلود رایگان فیلم intersect 2020

فیلم‌های علمی‌تخیلی خیلی خوب هستند اما این فیلم داستان خوبی برای نمایش فیلم در سال ۲۰۲۰ به نظر نمی‌رسد اما به نظر می‌رسد که آن‌ها بودجه خود را با استفاده از بهترین فیلم در سال ۲۰۲۰ درک کنند. اوه، نگاه کن، فیلم ترسناک دیگری به چشم می‌خورد که در آن همه بازبینی‌های بسیار مثبت دقیقا همان چیزی هستند که نوشته شده: movie iS smart! who you dont it you only watch action movies unlike aM too smart for! this movie sOoOoOoO smart thought provoking i how or cuz yOr dumb tO understand! و nevermind می‌گوید که ۹۹ % آن‌ها حساب‌های جدیدی هستند و هیچ مرور دیگری مهم نیست. کاملا با karrijunttila موافقم که یک فیلم واقعا بد! فیلم انیمیشن در چند صحنه خوب بود و مفهوم storys بسیار خوب فکر می‌کرد. اما این بدترین فیلم علمی‌تخیلی است که من در طول سال‌ها شاهد آن بوده‌ام و این بدترین فیلم علمی‌تخیلی است که من در طول سال‌ها دیده‌ام و مثل نوجوانان رفتار می‌کنم، هر چند که آن‌ها باید دکترا داشته باشند؟ این فیلم داستان فیلم ترسناکی است که توسط یک دانش‌آموز دبیرستان خلاق نوشته شده و بعد از آن به عنوان یک فیلم ترسناک خلاق که توسط یک دانش‌آموز دبیرستان خلاق نوشته شده باشد و بعد بقیه پول نقد شده در یک آژانس تبلیغاتی برای مدت آخر هفته به دست فراموشی سپرده شد.

این فیلم ایده‌های خوبی در پشت آن دارد و تاثیرات خاص خوب هستند. !! گفتن این که بازی بیرحمانه و the بازیگران تراژدی است، رفتار cast پس‌زمینه به طور کلی یک دانشمند نیست، شما می‌توانید بگویید که آن‌ها در تلاش هستند تا نقش خود را ایفا کنند. وحشتناک است - خیلی آهسته و احمقانه است - هیچ فایده‌ای ندارد، فقط وحشتناک است.

من ۲ ساعت از وقتم رو با این فیلم مسخره از دست دادم یک فیلم کوتاه بودجه‌بندی غیر حرفه‌ای دیگر که در آن همه بررسی‌های بیش از حد مثبت در پروژه خرید و پرداخته شده توسط ناشر و یا صرفا جعلی بود من بررسی این بررسی را پیدا کردم که این فیلم داستان جالب و جالب داستان تنت را مقایسه می‌کند. این فیلم خیلی ساده و ساده است.

دانلود رایگان فیلم intersect 2020


دانلود فیلم intersect 2020 بدون سانسور
دانلود فیلم intersect 2020 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم intersect 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم intersect 2020
دانلود فیلم intersect 2020 دوبله
دانلود فیلم intersection 2020 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم intersect 2020 زبان اصلی
دانلود فیلم intersection 2020 زیرنویس چسبیده
دانلود رایگان فیلم intersect 2020
دانلود زیرنویس فیلم intersect 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها