دانلود فیلم Jiu Jitsu 2020

هر شش سال یک سلسله باستانی از jiu jitsu به نیروهای خود ملحق می‌شوند تا با یک نژاد فاسد از مهاجمان بیگانه مبارزه کنند، اما وقتی یک قهرمان جنگی جشن گرفته می‌شود، سرنوشت کره زمین و بشر در تعادل آویزان است.

اعضای اصلی فیلم


Alain Moussi

Jake بازیگر

Nicolas Cage

Wylie بازیگر

Raymond Pinharry

Fisherman بازیگر

Mary Makariou

Fisherman's Wife بازیگر

Tommy Walker

Private Tommy بازیگر

John D. Hickman

Hickman بازیگر

Eddie Steeples

Tex بازیگر

Rick Yune

Captain Sand بازیگر

Marie Avgeropoulos

Myra بازیگر

Philip Kkalas

Soldier بازیگر

Tony Jaa

Kueng بازیگر

Frank Grillo

Harrigan بازیگر

Marrese Crump

Forbes بازیگر

JuJu Chan Szeto

Carmen بازیگر

Ryan Tarran

Brax بازیگر

June Sasitorn

June بازیگر

Dan Rizzuto

Franz بازیگر

Rigan Machado

Victor بازیگر

Dimitri Logothetis

کارگردان

Dimitri Logothetis

نویسنده

Jim McGrath

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم jiu jitsu زبان اصلی

دانلود فیلم jiu jitsu زبان اصلی

او ۱۰۶ فیلم درست کرد که من ۳۲ فیلم دیگر برای تماشا دارم. من تصمیم گرفتم که به خاطر نیک Cages این کار را بکنم، اما اشتباه از اشتباه ۲۰ دقیقه بعد از چند تا آبجو که کردم دوباره امتحان کردم! !! !! !! !! ! فقط فکر نکن که این خرت و پرت‌ها به چه دردی می خوره که من هیچ وقت نمی تونم تو رو نجات بدم و دور از اون دور بمونم! !! !! !! !! ! بسیار خوب، این فیلم برنده جایزه اسکار نخواهد شد و ادعا نمی‌کند که این فیلم به همان سادگی که فیلم پخش می‌کند، به سادگی بر روی صحنه فیلمبرداری می‌کند، حرکات آکروباتیک خوب با او به هنگام فیلمبرداری فیلم در قبرس وجود دارد و نیکولاس کیج بد نیست اگر شما یک ساعت و نیم برای خرج کردن بدون فکر کردن داشته باشید.

دانلود فیلم jiu jitsu زبان اصلی

متاسفانه فیلم خیلی بده که باعث میشه احساس مریضی کنم سعی کردم صحنه‌های جنگ را نادیده بگیرم، اما کافی نبود که آن را خاموش کنم. من می تونستم در اتاق عمل جراحی کنم، یکی دستش بهش دست داده بود و من می تونستم این فیلم رو برای خودم تهیه کنم. من دو ستاره سخاوتمند را به این مساله اختصاص می‌دهم که در واقع برای دومین بار به خاطر اینکه واقعا خلق شده‌است، بد است به نظر می‌رسید که اگر او بتواند کاری انجام دهد و این کار را انجام دهد، اگر او بتواند کارهایی را انجام دهد که اگر او بتواند کارهایی را که می‌توانست انجام دهد انجام دهد، اما برای این کار کاری انجام نداده بود که حتی فرانک Avgeropoulos هم از آن استفاده کند. این یکی از بدترین فیلم‌هایی است که من هنوز در حال مبارزه با هنرهای رزمی هستم و اگر شما دوست داشته باشید که این فیلم داستان واقعا احمقانه است و یا فیلم کمدی در وسط فیلمی که شما واقعا آن را تماشا می‌کنید، به همان اندازه که من برای افرادی که این فیلم را تماشا می‌کنند احساس بدی دارم. اما حداقل بازیگران این فیلم را تماشا می‌کنند.

بعضی از مردم ممکن است چیزی را در آن ببینند، من واقعا تمام آنچه را که می‌توانستم فکر کنم این بود که این یکی از بچه‌های لعنتی کونگ‌فو پاندا و شکارچی است. از این گفتگو به رقص fight باورم نمی‌شود که این روزها فیلم را بد می‌کنند، به خصوص اگر به اندازه کافی کسل باشید، اگر حوصله‌ات سر می‌رود، وقتی داری به خودت میگی که این چه کوفتی بود فیلم ترسناکی به کارگردانی نیکلاس کیج معروف است و به راحتی یکی از بدترین عملکرد را از نیکلاس کیج به دست می‌آورد و هر نقشی که او انجام می‌دهد خیلی سخت است و هر نقشی که در این فیلم بازی می‌کند خیلی سخت است اگر شما پشیمان خواهید شد.

دانلود فیلم jiu jitsu زبان اصلی

عنوان بررسی من می‌گوید که همه اثرات آن احساس می‌کنند که آن‌ها براساس تکنیک‌های ساخت فیلم پایه از هر چیزی که شما در مورد تکنیک‌های ساخت فیلم اولیه می‌دانید را فراموش کنید چون نیازی نیست کسی به این کارگردان بگوید که شما نیاز دارید که عکس انتزاعی از miniatures را کاهش دهید در غیر این صورت آن‌ها شبیه قایق‌های کوچک در یک وان حمام هستند. این کتاب براساس یک کتاب کمدی که البته در بالای آن قرار دارد، اما به خاطر اینکه متجاوز و Mortal Kombat از آن لذت می‌برید، از آن لذت خواهید برد اگر مثل من نمی‌توانید انتظار داشته باشید که تئاتر علوم مرموز این فیلم را انجام دهد. وقت تلف کردن نبود. به هیچ وجه علاقه‌ای نداشتم. این فیلم در واقع خیلی افتضاح است، اما عمدا این کار را می‌کند اگر دوست داشته باشید فیلم اکشن و پنیری را با فیلم اکشن و بی‌ارزش تماشا کنید این فیلم برای افرادی است که می‌خواهند مغز خود را خاموش کنند و از بازیگری واقعا وحشتناک لذت ببرند که به خودش سرگرمی می‌بخشد

دانلود فیلم jiu jitsu زبان اصلی

دانلود فیلم jiu jitsu بدون سانسور

این بدترین فیلمی است که تا به حال در زندگی ام دیده‌ام، تاثیر ویژه آن‌ها بسیار بد بود، اما من حتی فکر می‌کنم که آن‌ها هیچ گونه جیو - جیتسو را انجام ندادند. این فیلم آنقدر بد است که حتی یکی از آن فیلم‌هایی که آن قدر بد است، این است که من آن را تا آخر تماشا کردم تا ببینم بهتر می‌شود یا نه.

دانلود فیلم jiu jitsu بدون سانسور
دانلود فیلم jiu jitsu 2020
دانلود فیلم jiu jitsu 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم jiu jitsu 2020 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم jiu jitsu 2020 بدون سانسور
دانلود فیلم jiu jitsu 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم jiu jitsu 2020 با لینک مستقیم
دانلود فیلم jiu jitsu 2020 جوجیتسو با دوبله فارسی
دانلود فیلم jiu jitsu 2020 دوبله
دانلود فیلم jiu jitsu 2020 زیرنویس فارسی
دانلود فیلم jiu jitsu 2020 جو جیتسو با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم jiu jitsu
دانلود فیلم jiu jitsu دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم jiu jitsu دوبله فارسی
دانلود فیلم jiu jitsu بدون سانسور
دانلود فیلم jiu jitsu زبان اصلی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها