دانلود فیلم Kill Mode 2020

در آینده‌ای نزدیک، یک مبارز آزادی سابق با بی‌میلی پس از کشف یک راز نگران‌کننده که می‌تواند شرکتی را که صاحب آن جهان است، از بین ببرد، به درون آغل پرتاب می‌شود.

اعضای اصلی فیلم


Dave Mantel

David Oscar بازیگر

Julia Batelaan

Molly بازیگر

Yasmin Blake

Alex بازیگر

Cyriel Guds

Angel بازیگر

Stefanie Albertzoon

Kim بازیگر

Cheraine Baljé

Carrie بازیگر

Shilton Chelius

Berg بازیگر

Daan Colijn

Emerson بازیگر

Andre Dongelmans

Cassidy بازیگر

Mareille Labohm

Bishop بازیگر

Wes Mutsaars

Declan بازیگر

Ted Neeley

The Old Man بازیگر

Kris Patmo

Barrow بازیگر

Kris Patmo

Barrow نویسنده

Burt Rutteman

Richard بازیگر

Geoffrey Thompson

Cole بازیگر

Manouk van der Meulen

Emma بازیگر

Rein van Duivenboden

Ford بازیگر

Thijs Meuwese

کارگردان

Thijs Meuwese

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

هرگز نباید مرور کنید، اما این بسیار خوب است که خوب فکر کنید داستان خوب و خوب برای طراحی خوب و خوب برای این کار خوب است. من درک می‌کنم که فیلم بودجه پایینی دارد و توسط مشتاقان فیلم ساخته شده‌است. واقعا این تلاش‌ها مناسب هستند، اما افراد اگر تنها حرکت دوربین را تحمل کنند، شانس خوبی برای پروژه بعدی شما خواهند داشت. نمایش فیلم بسیار خسته‌کننده و بی‌معنی است و داستان داستان بد نیست من این فیلم را خیلی دوست داشتم. کارگردان واقعا خلاق است و هالیوود باید نام او را به یاد بیاورد تنها چیزی که باعث شد کمی احساس کنم مردم هلندی در تلفظ صحیح زبان انگلیسی وحشتناک هستند و اگر شما از SF این فیلم خوشتان بیاید، این فیلم شما را ناامید نخواهد کرد. یک صحنه مبارزه با دوربین حدود ۴۰ دقیقه طول می‌کشد و ویرایش بدتر از آن را برای داشتن سردرد آماده می‌کند. بعضی از نویسندگان به دلایلی تصمیم گرفتند که افراد بد را به آسانی شکست دهند اما او زمان او را برای استفاده از قدرتش به کار می‌برد، اما در عوض او فقط به یک آدم خوب کمک می‌کند و بقیه همه می‌میرند، تنها کاری که می‌کند احمقانه است. به نظر می‌رسید فیلم اکشن خوبی با توانایی‌های غیر انسانی داشته باشد، بنابراین من آن را به ارزش ۷ دلار خریدم که دیدن چشم‌های من به خاطر واقعیت دشوار بود! صحنه‌های نبرد برای مدتی طولانی به پایان رسید و هیچ چیز واقعا اتفاق نیفتاد و تاثیر خاص آن هم خوب نبود، فقط یک فیلم بد، واضح بود که فیلم بودجه بود.

Kill Mode Kill Mode

دانلود زیرنویس فیلم kill mode

این تولید مثل فیلمی هندی به سبک هندی ساخته شده‌است. داستان بدی است مثل ۱۰۰۰ فیلم سینمایی که قبلا دیدیم کسی که تصمیم گرفت با دوربین عکس بگیرد باید کشیده‌شده و در لیست سیاه قرار گرفته و در لیست سیاه قرار داده شود، به این دلیل که من حدود یک ۲ راه دارم و دیگر نمی‌توانم تحمل کنم. من هیچ چیز مفید برای گفتن ندارم، زیاد علاقه‌ای نداشتم که یک فیلم خوب داشته باشم، اما تمرکزم را از دست داده بودم، اما تمرکز نداشتم و سعی می‌کردم بیش از حد آن را تحمل کنم. برای یک فیلم کوتاه بودجه‌بندی بسیار عالی است؛ مقدمه خطوط داستانی واقعیت امروز است؛ اثرات صوتی خوبی دارد و دوربین عمل را دنبال می‌کند تا برش بر روی صحنه و sequences که برای یک تغییر خوب است. شما برای تماشای این موضوع تلاش خواهید کرد مگر اینکه این شخص مریض your را که در هفته اجاره کرده بود بگیرید و با یک هشدار سلامت به اینجا بیاید، اگر شما مالی را دوست داشته باشید به نظر می‌رسد که در صورتی که شما دوست داشته باشید می‌توانید هر دقیقه آن را امتحان کنید، اما اگر دوست دارید، هر دقیقه آن را امتحان کنید، اما اول مالی را تماشا کنید اگر نمی‌خواهید از آن متنفر باشید. صحنه‌های اتساع مکان به قدری شدید هستند که به نظر می‌رسد هیچ چیز غیر منتظره‌ای وجود ندارد اگر در فیلمی مثل این به سرعت در حال ناپدید شدن باشد و به نظر می‌رسد که هیچ چیز غیر منتظره‌ای وجود ندارد. ممکن است شوخی بوده باشد، اما برای اطمینان خاطر است که این بدترین چیزی است که این لیست ادامه دارد اما چیزهای خوبی وجود دارد که جوک گفتن پدر را تماشا می‌کنند، اما در مورد علاقه به تعامل بین شخصیت‌های فیلم من کل فیلم را تماشا کردم و یک تکه از آن سرگرم‌کننده بود و به من قول می‌دهد.

این داستان به قدری پتانسیل بود که یک فیلم تاثیرگذار تاثیرگذار و تاثیرگذار به خاطر اتفاقات بد داستان و راه به هدر دادن یک فیلم مستند درباره تقلبی نبودن این محصول و تولید یک محصول خوب بود. این محصول حتی از کیفیت امتحان نهایی دانشگاه ناامید شده بود.

دانلود زیرنویس فیلم kill mode
دانلود فیلم kill mode 2020
دانلود فیلم kill mode 2020 با لینک مستقیم
دانلود زیرنویس فیلم kill mode 2020
دانلود فیلم kill mode 2019
دانلود فیلم kill mode 2019 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم kill mode 2019 دوبله فارسی
دانلود فیلم kill mode
دانلود فیلم kill mode زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم kill mode با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم kill mode دوبله
دانلود زیرنویس فیلم kill mode

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها