دانلود فیلم Parallel Minds 2020

در آینده نزدیک یک A به نام URM توسط یک کارآگاه و محقق برای یک آزمایشگاه در مورد آزاد کردن یک لنز تماس با قدرت برای ثبت آنچه که چشم می‌تواند خاطرات را بازسازی کند، بررسی می‌شود.

اعضای اصلی فیلم


Greg Bryk

Thomas Elliot بازیگر

Tommie-Amber Pirie

Margo Elson بازیگر

Neil Napier

Conrad Stallman بازیگر

Madison Walsh

Jade Drayton بازیگر

Michelle Thrush

Elise Perrott بازیگر

Wilma Pelly

Kookum بازیگر

Chelsea Anne Green

Alexa بازیگر

Olivia Duke

Young Margo بازیگر

Sam Duke

Young Stallman بازیگر

Stephane Legault

Urm بازیگر

Tom Carey

Father بازیگر

Austin Siever

Lost Boy بازیگر

Imajyn Cardinal

Young Kookum بازیگر

Ryan Northcott

Urm بازیگر

Shane Ghostkeeper

Policeman بازیگر

Diego Murray

Criminal بازیگر

Kevin Johnson

Masked Killer بازیگر

Declan O'Reilly

Priest بازیگر

Benjamin Ross Hayden

کارگردان

Benjamin Ross Hayden

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیرنویس فیلم parallel minds

فیلم علمی‌تخیلی فوق‌العاده و تخیلی، موسیقی عالی و بسیار سریعی را به نمایش می‌گذارد! دوستش داشت! مردم تنها به این دلیل که درک نمی‌کنند این نوع فیلم‌ها برای همه تنها دشمن کسانی هستند که ذهن تفکر با منافع علمی دارند. من حتی مطمئن نیستم که دقیقا چه چیزی را تماشا می‌کردم که عاشق فیلم‌های علمی‌تخیلی هستم، اما این یکی بدتر بود، اما در غیر این صورت هیچ چیز برای این فیلم وجود نداشت، اما در غیر این صورت من هیچ چیز در این فیلم نشان ندادم. تحقیقات جالب در مورد این فیلم داستان جالبی است که این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالب داستان فیلم علمی‌تخیلی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالب داستان فیلم علمی‌تخیلی را به تصویر می‌کشد. با یک نمایش خوب که لذت بخش و لذت بردن آن لذت بخش و لذت بردن از آن لذت بخش است، یک داستان دلپذیر برای نشستن و لذت بردن از آن لذت بخش است. Aaaah کی هستی؟ رک و پوست‌کنده بگوئید چرا این پول را هدر می‌دهید؟ ده‌ها فیلم علمی‌تخیلی و فانتزی و فیلم‌های ترسناک وجود دارد که فولکلور بومی را به خاطر آنچه که ارزش دارد و برخی خوب هستند. شما فراموش کردید که برخی از تعصب instersectionnal را به آن اضافه کنید، بنابراین شما یک سفیدپوست سرکوبگر هستید، من جنسیت شما را در نظر نخواهم گرفت؟ ؟؟ این فیلم که سال‌های سال در آن زندگی می‌کردند بهترین سال‌های زندگی در صنعت فیلمسازی نخواهند بود و بسیاری دیگر به راحتی فراموش خواهند شد.

دانلود فیلم parallel minds

اگر چه من فقط برای رسیدن به آخر کار موفق شدم، فکر کردم شاید the و اس آل W در این فیلم اثر بهتری داشته باشند، اما همه آن‌ها دارای تعداد خوبی از اعتبارات در زیر their هستند و اگر شما برای خوابیدن مشکل داشته باشید ممکن است مفید باشد. با استفاده از این وسیله برای اطمینان از خطر بالقوه فن‌آوری اعتماد و پیشرفت هوش مصنوعی، این فیلم داستان دیگری است که به کاربر اجازه می‌دهد تا به مردم هشدار دهد که این نوع فیلم با استفاده از این وسیله قادر به بازگشت به یک فاجعه است. این فیلم با استفاده از این وسیله می‌تواند منجر به فاجعه‌ای شود که ممکن است قبل از آن که بد نباشد و یا یک داستان کلاسیک باشد یا پیچش در پایان خیلی بد نباشد.

دانلود فیلم parallel minds

دانلود زیرنویس فارسی فیلم parallel minds 2020

این یک داستان علمی‌تخیلی نیست و داستان خیلی گیج‌کننده و کسل‌کننده است. این فیلم به سختی می توان با ترکیبی از نوشته‌های بد و ارسال ضعیف مشاهده کرد که هیچ وقت برافروخته نشد و توضیح داد که هر فردی با هر سطح دانش علمی و یا تکنولوژی اطلاعات کمی به داستانی که می‌تواند برای بیرون راندن جهان مورد استفاده قرار گیرد، نمی‌دهد. اگر می‌خواهید چیزی را با یک موضوع بومی تماشا کنید، آن را چک کنید که بسیار خوب انجام شد.

دانلود زیرنویس فیلم parallel minds 2020

درست مثل یک دوجین نویسنده علمی‌تخیلی آماتور که بعضی از ایده‌ها را یادداشت کرده بودند، همه آن‌ها با هم خرد شده بودند، این یکی چقدر گیج و بی‌هدف بود، تا سه دقیقه قبل از پایان امید که چیزی برای اعتبار دادن به آن باقی بماند، هیچ چیز وجود نداشت! من هند شرقی و امور خارجه را کشیدم و یک فیلم علمی‌تخیلی عالی را که اخیرا در هالیوود کار کرده بود را تهیه کردم، اما نه این یکی! من سعی کردم این فیلم را تماشا کنم، اما مجبور شدم از موسیقی پس‌زمینه آزار دهنده صرف‌نظر کنم. صادقانه می‌گویم، راستش نمی‌دانم چه احساسی داشتم که فقط برای یک ساعت و نیم تماشا می‌کردم، چون این فیلم چقدر با هم مخلوط بود، فقط یک مشت فیلم‌های علمی‌تخیلی و فیلم‌های بومی را با هم از هم جدا کردند و با هم از هم جدا کردند؟ درست موقعی که فکر می‌کنید که به کجا می‌روید، یک پروانه به نظر می‌رسند و حالا هم یک فیلم جدید پیدا می‌شود که اگر بخواهی again را عوض کنی این موضوع تغییر نخواهد کرد، مگر اینکه بخواهی more را که بعد از ساعت یک ساعت و نیم در تلویزیون موج می‌زنی خراب کنی.

حتی همانطور که می‌نویسم من هنوز مطمئن نیستم که چه چیزی در مورد این فیلم به طور حتم یک ایده جالب برای چند هنرمند آشنا بود، اما به سختی می توان آنچه را که در زمان‌ها بود دنبال کرد، شاید یکی برای طرفداران علمی‌تخیلی سخت، اما به عنوان یک فیلم مستقل، من آن را کمی کم یافتم.


دانلود فیلم parallel minds 2020 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم parallel minds 2020
دانلود فیلم parallel minds 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم parallel minds 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم parallel minds 2020 با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم parallel minds 2020
دانلود زیرنویس فیلم parallel minds 2020
دانلود زیرنویس فارسی فیلم parallel minds 2020
دانلود فیلم parallel minds
دانلود زیرنویس فیلم parallel minds

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها