دانلود انیمیشن Phineas and Ferb 2007

فینیاس و Ferb طرح خود را اختراع کردند و یک قدم جلوتر از خواهر bratty خود ماندند، در حالی که platypus pet در برابر جادوی دکتر Doofenshmirtz توطئه می‌کردند.

اعضای اصلی فیلم


Mitchel Musso

Jeremy Johnson بازیگر

Dee Bradley Baker

Perry the Platypus بازیگر

Kari Wahlgren

Additional Voices بازیگر

Vincent Martella

Phineas Flynn بازیگر

Thomas Brodie-Sangster

Ferb Fletcher بازیگر

Dan Povenmire

Dr. Heinz Doofenshmirtz بازیگر

Ashley Tisdale

Candace Flynn بازیگر

Jeff 'Swampy' Marsh

Major Francis Monogram بازیگر

Caroline Rhea

Linda Flynn-Fletcher بازیگر

Alyson Stoner

Isabella Garcia-Shapiro بازیگر

Maulik Pancholy

Baljeet Tjinder بازیگر

Bobby Gaylor

Buford Van Stomm بازیگر

Richard O'Brien

Lawrence Fletcher بازیگر

Tyler Alexander Mann

Carl بازیگر

Kelly Hu

Stacy Hirano بازیگر

Laura Dickinson

Additional Voices بازیگر

Olivia Olson

Vanessa Doofenshmirtz بازیگر

John Viener

Norm بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیر نویس انیمیشن Phineas and Ferb 2007

من به تازگی با بچه‌ها شروع به تماشای این موضوع کردم و فکر می‌کنم بیشتر از آن چیزی که آن‌ها می‌گویند از آن لذت می‌برند. یک کارتون سرگرم‌کننده و خلاقانه در مورد یک جفت از برادران step که تصمیم می‌گیرند هر روز بیشتر روز قبل از دیدن این برادران با یکدیگر بازی کنند، یک نوجوان متوسط است که سعی می‌کند زندگی خود را هدایت کند. این دو برادر به خوبی بازی می‌کنند. این فیلم انیمیشن ساده است و فقط کمی بالاتر از قله قرار می‌گیرد و ترکیب صحیحی از جنون scientist را بدون از دست دادن نقشه به دست می‌آورد. من با پدرم بزرگ شدم و تنها چیزی که باید بگویم این است که پدرم به دیزنی جواب مثبت داد. وقتی اولین بار در مورد این سری شنیدم فکر کردم که خیلی بد است. من از آن خیلی خوشم امده است، بهترین مجموعه پویانمایی که توسط دیزنی از since Povermire و جفری Marsh ساخته شده‌است. با این حال نویسندگان این نمایش را با یک گفتمان هوشمندانه و یک پیشرفت شخصیتی بسیار جالب توجه می‌کنند نه برای اشاره به آهنگ جذاب و شخصیت مورد علاقه من پری the.

انیمیشن Phineas and Ferb 2007 با کیفیت 1080

Exst و Ferb یک نمایش تلویزیونی بزرگ است، اما ما هنوز از آن لذت می‌بریم به این دلیل که ما انتظار نداریم شانس برنده شدن را داشته باشیم. به همین دلیل ما همیشه از آن لذت می‌بریم به این دلیل که ما انتظار نداریم او برنده شود چون ما انتظار نداریم او برنده شود چون ما انتظار نداریم که برنامه جدید او برنده شود. این نمایش به دلیل اینکه ما انتظار داریم که این نمایش به عنوان یک نمایش کلاسیک در آینده نزدیک برگزار شود، باعث شگفتی نخواهد شد. !! زندگی طولانی به phineas و FERB! !

فینیاس و Ferb یکی از آن چیزهایی هستند که حتی با وجود این که فروش آن به بچه‌ها من را به جذابیت و هوش خودش تبدیل کرده‌است، یکی از قسمت‌های مورد علاقه من، رویدادی است که در آن فینیاس و Ferb سعی می‌کنند او را دوست داشته باشند. من در ابتدا به خاطر سبک انیمیشن شک داشتم اما واقعا خنده‌دار بود که با برادرانم و پدرم در حال خندیدن بودم و این واقعا جالب بود که بچه‌ها در برنامه واقعا با هم شوخی می‌کردند و شوخی می‌کردند که برای بزرگسالان و بچه‌های بزرگ‌تر بیش از ۱۰ ستاره خنده‌دار است. من عاشق این نمایش هستم که یکی از the چیزها در تلویزیون را دوست دارم، طنز آن را به یاد می‌آورم، به یاد می‌آورم که این نمایش با بچه‌های ۴ و ۷ ساله‌ام به من خوش گذشت، در حالی که بچه‌های من فقط با وجود اینکه دیوانه‌ام ran، امیدوارم این نمایش برای مدتی طولانی باقی بماند، شما کمی پیرتر از آن هستید که این نمایش را تماشا کنید؟ بله، بله، هستم.

این نمایش اصیل است و آهنگ‌های خوبی دارد و به یاد ماندنی است که به معنای یک خدا است بهترین چیز در مورد این نمایش، songs داستان است. اگر او بفهمد که شخصیت مورد علاقه من چقدر دوست‌داشتنی است، اما حداقل به این دلیل که شخصیت آن‌ها خیلی جذاب است و حتی ممکن است به بازیگران بگویند که این فیلم چقدر دوست‌داشتنی است، اما حداقل یک تن از آن‌ها به عنوان چیزی مثل دنیای شگفت‌انگیز نگاه می‌کنند و می‌دانند که هر زمانی که فیلم انیمیشن والت دیسنی همه چیز را به پایان می‌رساند، شخصیت مورد علاقه من نیست. فینیاس و Ferb باید به عنوان یک داستان کلیدی با استفاده از مدل فرویدی برای ذهن انسان به عنوان یک وسیله داستانی کلیدی برای چالش کشیدن یک دانشمند فیلم، یواشکی در یک سفر مواد روان گردان یا دو به لطف برخی از خزه سمی و سپس کاهش آن به یک دنیای مخفی که در آن حیوان خانگی everybodys یک مبارز جنایی دولتی است، به کار می‌رود. آیا من به این نکته اشاره کردم که هر ترانه به طور هوشمندانه یک دوره سبک ژانر (سبک)متفاوت را تقلید می‌کند یا اینکه هر یک از آن‌ها در توطئه قتل یک لحظه در خط اصلی داستان در یک نقطه درست در هر قسمت قرار می‌گیرند تا بیش‌ترین خسارت را به بار بیاورند؟ اگر چه این نمایش نشان می‌دهد که مخاطبان هدف خود را برای رسیدن به سن نوجوانی مناسب می‌دانند و از همه مهم‌تر، محبوبیت نشان می‌دهد که آن‌ها به جای of نسخه بازیافت شده برای مخاطبان خود به اندازه کافی هوش و جذابیت دارند که بتوانند چیزی را ببینند که واقعا فراتر از مرزه‌ای درک شده از آنچه که یک برنامه کودکان باید باشد را داشته باشد و نشان دهد که آن چه می‌تواند باشد.

انیمیشن Phineas and Ferb 2007 بدون سانسور

من توصیه می‌کنم هر چه بیشتر و بیش از حد خنده‌دار جلوه کند. در زمانی که هر کسی از دو سال و دو سالگی یک تلفن هوشمند و یا قرص را در دسترس بینندگان قرار می‌دهد، این سری داستان‌های سرگرم‌کننده و جالب را با هم مقایسه می‌کنند. این سریال بدون نیاز به توضیح دادن جزئیات برای کودکان و فرزندان آن‌ها، بدون نیاز به توضیح دادن جزئیات برای یک کودک، اغلب بسیار باهوش‌تر از آن است که سازندگان کارتون به آن‌ها اعتبار بدهند. Phineas و Ferb هر کدام از این دو برادر هستند که با پس‌زمینه‌های زندگی می‌کنند، در حالی که پدر و مادر در هر بخش از یک پزشک دیوانه که به سختی به راجر بارت شباهت دارد، در حالی که به ندرت به راجر بارت شباهت پیدا می‌کند، در حالی که هیچ یک از این دو فیلم انیمیشن را دوست ندارند، در حالی که هیچ یک از این دو فیلم انیمیشن و نسخه‌های عملی زندگی که توسط دیزنی با اخلاق اخلاقی و کارتون زیبا ساخته نشده است، به نظر می‌رسد. وقتی اولین بار متوجه شدم که این نمایش چقدر خوب است و این نشان می‌دهد که من اشتباه می‌کنم و این نشان می‌دهد که من اشتباه کردم و این نشان می‌دهد که من اشتباه کردم و این نشان می‌دهد که این نمایش چقدر خوب است که من در هیچ یک از این نمایش‌ها هیچ وقت ندیده بودم که این نمایش چقدر خوب است و اگر قرار باشد بین من و هنا یکی یکی را انتخاب کنم این نمایش خیلی خوب است.

انیمیشن Phineas and Ferb 2007 با کیفیت بالا

من باید اقرار کنم وقتی اولین بار شاهد اولین نمایش از این نمایش شدم، به خودم فکر کردم که دیزنی با این حال یک کارتون احمقانه دیگر به دست آورد، با این حال، یک عکس دیگر به آن دادم و شما می‌دانید چی؟ این واقعا خوبه. منظورم این است که بعضی از افراد ممکن است آن را انیمیشن احمقانه بنویسند، اما در غیر این صورت شما می‌توانید زندگی زاک و کودی را در یک نمایش پیدا کنید؟ اگر می‌خواهید یک نوجوان جوان را ببینید که سعی دارد توجه خود را به آن جلب کند! اگر می‌خواهی دو بچه را ببینی که شرارت می‌کنند و از آنجا دور می‌شوند! و اگر یک عامل مخفی را ترجیح می‌دهید، آن را هم نشان می‌دهد! پری Platypus خیلی زیرکانه در توطئه اصلی بافته شده‌است، برخی از این ماموریت‌ها ممکن است مضحک به نظر برسد، اما بعد از همه اینها یک کارتون است! تنها دلیلی که من این ۱۰ تا ۱۰ دقیقه را از ۱۰ انتخاب نکردم، مبتنی بر یک چیز موقتی است و این برنامه‌ریزی است که به جای دو برابر شدن اپیزودهای به مدت نیم ساعت آن را به مدت ۱۵ دقیقه رها می‌کند.

دست‌ها را پایین بگذارید این بهترین نمایش تلویزیونی است که در تمام خانواده خوش می‌گذرد و پس از آن که مدتی در حال تماشای نقش‌های خود باشید، شخصیت‌های خانواده خود را خیلی تحت‌تاثیر قرار می‌دهند تا نمایش را از دست ندهید! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! ! گاهی اوقات هیجان زیادی وجود دارد که این تعادل ظریف بین بامزه بودن برای بچه‌ها و خنده‌دار بودن برای بزرگسالان را دارد. وقتی من فهمیدم که این سریال خیلی خوب و شیرین است، این فیلم درست به همان اندازه که شبیه تفسیر اجتماعی است انجام می‌دهد.


دانلود انیمیشن phineas and ferb
دانلود کارتون phineas and ferb
دانلود انیمیشن سریالی phineas and ferb
انیمیشن Phineas and Ferb 2007 سانسور شده
دانلود مستقیم انیمیشن Phineas and Ferb 2007
زیر نویس انیمیشن Phineas and Ferb 2007
انیمیشن Phineas and Ferb 2007 با لینک مستقیم
انیمیشن Phineas and Ferb 2007 با کیفیت بالا
انیمیشن Phineas and Ferb 2007 بدون سانسور
انیمیشن Phineas and Ferb 2007 با کیفیت 1080
دانلود زیر نویس انیمیشن Phineas and Ferb 2007

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها