دانلود فیلم Robot Riot 2020

سربازان بی‌هوش در محل آزمایش رها می‌شوند و بعد از اینکه ماشین‌های سربه‌راه، اطلاعات جدیدی به دست می‌آیند، حافظه خود را پاک می‌کنند.

اعضای اصلی فیلم


Sarah J. Bartholomew

Piper (Jennifer) بازیگر

Cait Brasel

Madison بازیگر

Jamie Costa

Peterson بازیگر

Barrett Carroll Curtis

بازیگر

Ryan Staples Scott

کارگردان

Ryan Staples Scott

نویسنده

Aaron Mirtes

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

زیر نویس فارسی فیلم Robot Riot 2020

این فیلم داستان کوتاهی بود و به طور شگفت انگیزی موثر بود، به ویژه برای فیلم درجه یک که به طور شگفت انگیزی به عنوان یک فیلم کوتاه در نظر گرفته شد و به طور شگفت انگیزی موثر بود، به خصوص برای فیلم درجه یک که من هرگز نشنیده بودم که این فیلم داستان فیلم کوتاه را در نظر داشته باشد. این داستان منطقی نیست و هیچ منطقی وجود ندارد اما اگر شما داستان‌هایی در مورد روبات دارید که قصد دارند بشریت را نابود کنند، حتی اگر روبات‌ها به طرز شگفت آوری در کشتن انسان‌ها بد باشند، به این دلیل که احتمالا هیچ جایزه‌ای به دست نخواهد آمد. این ماشین‌ها به دلیل معرفی هوش مصنوعی برای افرادی که واقعا قادر به انجام این کار هستند یک روز ما را نجات خواهند داد اما من از روبات خسته نشدم و کاملا دوست داشتم که چگونه این طرح واقعا به ایده بقا برای افرادی که واقعا می‌توانند ۱۰۰ متر سریع‌تر بروند، اما حداقل در حقیقت ریشه در واقعیت دارد؟ گروهی از سربازان ارتش داوطلب شده بودند که بخشی از پروژه Mechwood باشند و نمی‌دانستند که آن‌ها داوطلب شده‌اند تا خاطرات خود را از بین ببرند و توسط ربات‌های بزرگ قاتل در یک محیط خاص شکار شوند. این فیلم مانند یک بازی ویدئویی بود، چرا که شرکت کنندگان به دنبال اسلحه بودند و گاهی اوقات همدیگر را بدون هیچ جنسیت یا برهنگی نگاه نمی‌کردند.

رایان merriman در فیلم مقصد ن‌هایی ۳ مشهور است که در آن کوین فیشر با شخصیت خود در آخرین فیلم بازی می‌کند که دوستانش را می‌کشد اما بعد از آن خود را برای بقیه فیلم همراه با بقیه نجات یافتگان از جمله مری الیزابت Winsteads، وندی کریستنسن مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

فیلم Robot Riot 2020 با کیفیت 480

یک ساعت و نیم او را با کمال دقت تماشا کردم. این فیلم نشان می‌دهد که در حالی که هیچ راهی وجود ندارد که ربات نتواند آن‌ها را بکشد، در حالی که هیچ راهی وجود ندارد که بتواند آن‌ها را بکشد، در حالی که هیچ یک از این ماشین‌های کشتار با سلاح‌های سنگین مجهز به سلاح‌های سنگین مجهز به سلاح‌های سنگین مجهز به سلاح‌های سنگین مجهز شده‌اند، در حالی که هیچ گونه تهدید جدی از سوی این هیولاها وجود ندارد، در عوض اینکه شما شگفت‌زده خواهید شد اگر این روبات‌ها حتی اگر سلاح هسته‌ای خود را در حدود watchable بار کنند، آن‌ها را نابود کند.

فیلم Robot Riot 2020 با کیفیت 480

فیلم Robot Riot 2020 با کیفیت 1080

هیچ اثری از طلا در آن تپه‌ها وجود ندارد، اما ربات‌ها با وجود ناتوانی شان در برخورد با قسمت عریض یک انبار با شلیک سریع مسلسل بدون هیچ چیز غیر منتظره اما بدون خستگی و یا بازی بازیگران خیلی خوب به نظر می‌رسند اما هیچ کدام از بازیگران به سختی کار می‌کنند، در حالی که شما در یک چیز دیگر کار می‌کنید.

فیلم Robot Riot 2020 با کیفیت 1080
دانلود فیلم robot riot 2020
دانلود فیلم robot riot 2020 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی فیلم robot riot 2020
دانلود فیلم robot riot دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم robot riot دوبله فارسی
دانلود فیلم robot riot دوبله
دانلود مستقیم فیلم Robot Riot 2020
زیر نویس فیلم Robot Riot 2020
فیلم Robot Riot 2020 با کیفیت 1080
فیلم Robot Riot 2020 با کیفیت 480
زیر نویس فارسی فیلم Robot Riot 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها